Kopētāji ir nepieciešami ikvienā birojā, kas strādā ar lielu dokumentācijas apjomu. Jauni modeļi, kopētāji, printeri, daudzfunkciju ierīces, ļauj iegūt augstas kvalitātes druku. Jūs varat pirkt kopētāju - un jūsu biroja kopēšanas, drukāšanas un dokumentu apstrādes vajadzības nodrošinās vienmērīgu darbību.

    Sakarā ar precīzu optisko sistēmu kopētājs nodrošina drukas kvalitāti - gludo, saprotamu tekstu un attēlus ar labi attīstītām pustoņiem. Pat vienkārša biroja kopētāja kvalitāte ir pietiekami augsta.

   Kopētājs var automātiski apstrādāt dokumentus, uzlabojot to kvalitāti, novēršot attēla defektus, uc. Kopētāju izmantošana var samazināt lietotāju iesaistīšanos dokumentu apstrādē.

  • Ātrs sākums praktiski neprasa iesilšanas laiku.
  • Gaidīšanas režīmā, kopētājs var strādāt visu dienu, kas patērē ļoti maz enerģijas.
  • Viegla vadība mūsdienu kopētājiem ļauj jebkuram darbiniekam ātri to apgūt.
  • Liela ātruma drukāšana nodrošina vajadzības gandrīz jebkurā birojā.
  • Tīkla iespējas ļauj šarot kopētāju, vadību, druku vai dokumentu skenēšanu.
  • Ilgs kalpošanas laiks, nav nepieciešams bieži apkalpot.

    Cenas kopētājiem ļoti atšķirīgi atkarībā no funkcionalitātes, bet izdrukas izmaksas veiktas uz šādas ierīces ir ļoti mazas, tāpēc tehnoloģija ātri apmaksā sevi. Mūsdienu kopētāji piedāvā lietotājam virkni funkciju, kas atvieglo viņa darbu: dažādu multi shot režīmā, testa kopiju izejas spēja, elektronisko šķirošanu, skenēšana, sūtot e-pastu un faksu, utt.

   Vissvarīgākais - izvēlēties starp daudziem piedāvātiem kopētāju modeliem piemērotu jums cenu un funkcionalitāti, un kas visvairāk atbilst vajadzībām jūsu birojā.

   Mūsu uzņēmuma priekšrocība ir tiešā sadarbība ar Eiropas mazlietoto iekārtu tirgu, tāpēc mēs par saprātīgu cenu kopētājiem. Mēs ne tikai tirgojam, bet arī uzturam kopētājus. Pēc pārdošanas mēs piegādāsim, pieslēgsim un sakonfigurēsim iekārtas, uzliksim nepieciešamo programmatūru. Turpināsim sadarbību: garantijas un pēcgarantijas kopētāju un citas ierīces remontu, rezerves daļu piegādi un izejmateriālus.

   Pakalpojumu nodrošinām, izmantojot ražotāja ieteikto daļas, kas vienmēr ir noliktavā. Serviss ir ātrs un ar garantiju par veikto darbu. Uzņēmums ir atbildīgs par tehniku, tās dzīves laikā, turpinot sadarbību ar klientu pēc iegādes.