Klēpjdators - tas ir jūsu dators, kurš ir vairākkārt palīdzēja jums atrisināt visas jūsu mobīlus un stacionārus uzdevumus. Dators tik nepieciešams darbā un ikdienas dzīvē, kā veiktnespēja nozīmē lielu sarežģītību. Mēs visi zinām, ka šajā globālās datorizācijas laikā tik daudz jautājumu var atrisināt tikai ar datoru, un pat salīdzinoši īsā pauze, var radīt ievērojamus laika un naudas zaudējumus.

Mūsu centrā strādā pie portatīvo datoru remonts:

• Programmatūru instalēšana un konfigurēšana, ierīces draiveru uzstādīšana, vīrusu likvidēšana;

• Klēpjdatoru elektroenerģijas padeves remonts;

• Klēpjdatora baterijas nomaiņa;

• CD-RW/DVD-CD remonts un nomaiņa;

• Matricas LCD / LED ekrāna remonts un nomaiņa;

• Datu atgūšana no jūsu cietā diska, HDD remonts;

• Klēpjdatoru mātesplates remonts;

• Klēpjdatoru klaviatūras remonts

• BIOS atjaunošana;

• Paroles noņemšana ;

• Klēpjdatoru uzlabošana.

Lai atrisinātu tāda veida problēmu, ir mūsu servisa centrs. Mēs vienmēr esam gatavi jums palīdzēt ar remontu, ne tikai datoriem, bet arī klēpjdatoriem. Mūsu pieredzējušie speciālisti var atrisināt lielu problēmu.

Par galvenajām problēmām, ko lietotāji var saskarties ar klēpjdatoru:

Programmatūras uzstādīšana klēpjdators.

Visbiežākas problēmas klēpjdators - tā ir dažāda veida programmatūras un draiveru kļūdas, strādāt ar klēpjdatoru neērti, un bieži vien ir vienkārši neiespējami. Saskarūšies ar šo problēmu, katrs lietotājs saprot, kā laiks pavadīts mēģinot atrisināt tik liels, kā tas ir daudz vieglāk un ātrāk izmantot ekspertu palīdzību. ( Mēs visi zinām, ka katram ir jādara savu darbu, un tikai tādā gadījumā peļņa tiks palielināta )

Mūsu servisa centrā, mēs varam sakonfigurēt programmatūru, lai jūsu klēpjdators, atjaunināt draivers, instalējiet jaunu programmatūru paketes, lai savienotu savu klēpjdatoru ar internetu, pieslēgt ārējās ierīces, dublēt savus datus, atbrīvoties no vīrusiem. Tā piedāvā profesionāļi ar plašu pieredzi ar dažādu programnodrošinājumu.

Klēpjdatoru elektroenerģijas padeves remonts.

Ārējais barošanas bloks (barošana klēpjdatoram), bieži tiek pakļauta ārējām ietekmēm, piemēram, kritiena, vadu laušana, pārkaršanu, satricinājumus, utt, kas ir iemesls neveiksmei, tāpēc tas nav nekas neparasts.

Patstāvīgi noteikt, vai jūsu barošanas avots ir ejošs:

1 . Izslēgt laptopu

2 . Atvienojiet adapteru no klēpjdatora

3 . Izņemiet akumulatoru no laptopa

4 . Pievienojiet atpakaļ adapteri

5 . Mēģiniet palaist datoru

Ja klēpjdators ir ieslēdzies un darbojas stabili, tad jūsu elektroenerģijas padeve ir kartibā. Ja klēpjdators neieslēdzas, tad ir iespējams, ka barošanas bloks ir bojāts.

Mūsu servisa centrs var jums palīdzēt atrisināt šo problēmu, vai atrast piemērotu barošanas bloku jūsu modelim.

Uzmanību! Darbība ar bojātu ārējo barošanas avotu var radīt nopietnu kaitējumu iekšējās elektronikas un dārgu remontu.

 

Klēpjdatoru baterijas maiņa

Akumulators ir klēpjdatora daļa, kurš tiek uzskatīts kā patērējams produkts, kuru galu galā jāmaina.

Ja klēpjdatora darba laiks pakāpeniski samazinās līdz 10-20 minūtem, jūs varat uztaisīt akumulatora dažas uzlādes / izlādes ciklus. Ja pēc tam, akumulatoru dzīves laiks nav palielinājies, tad dabisko procesu attīstības resurss ir beigts un šo akumulatoru iesaka nomainīt. Ja nelaime ar akumulatoru notika uzreiz, tād visticamāk ir problēma uzlades ķedē vai akumulatora kontrolieris nefunkcione, vai arī laptopa baroklis ir bojāts.

Mēs piegadājam rezerves baterijas klēpjdatoriem uz pasutījumu.

CD-RW/DVD-CD nomaiņa un remonts

Parasti CDR / CDRW / DVDRW / HDD un FDD var remontēt. Izņēmums ir gadījumi, kad viņi mehāniski bojāti. Mēs varam Jums piedāvāt maiņu. Mūsu servisa centrā, jūs vienmēr varat saņemt konsultācijas par jūsu diska remontu vai nomaiņu.

Laptops kā mobila ierīce, bieži ir pakļauts dažāda veida vides ietekmēm: kritums, trīce, mitrums - un tas nav viss saraksts. Bez visa iepriekš minēta ir arī parasts mehanisko daļu nolietojums. Jo nekas mehānisks nav uz visiem laikiem.

LCD / LED ekrāna maiņa un remonts.

Ekrāns matrica – ir pats neaizsargātais elements laptopā. Ja matrica mehāniski sabojāta, tad tas jānomaina. Bet ne tikai mehāniskie bojājumi var atstāt savu portatīvo datoru bez "monitora", problēmas ar apgaismojumu vai sprieguma pārveidotāju arī sniedz prieku lietotājam. Mēs esam gatavi, lai atrisināt šīs problēmas un atgūt savu klēpjdatoru .

Galvenie defekti :

• Ar apgaismojumu. Bilde uz ekrāna kļūst ļoti tumša vai pazūd pavisam.

• Apgaismojuma elektroenerģijas pārveidotajs ( invertors ) . Ārējās pazīmes ir līdzīgi iepriekšējam.

• Matricas mīksta kabeļa / dekodera bojājumus. Šajā gadījumā attelām uz ekrāna rodas vertikālas vai horizontālas svītras.

• Saplista matricā. LED / LCD displeju jāmaina.

• Broken Pixels - spilgti punkti ekrānā. LCD matricu ražotāji paredz skaitu 5-10. Ja vairākie pikseļi, jums ir tiesības uz matricas garantijas nomaiņu.

Datu atjaunošana no klēpjdatora cietā diska.

Pamatīpašības cieto disku klēpjdatoriem (HDD) ievērojami atšķiras no standarta desktopa diskdziņiem. To pašu var teikt arī par kļūdām, kas rodas darba gaitā. Cēloņi un sekas neveiksmes 2.5 "un 3.5" cieto disku ir diezgan atšķirīgi, jo ekspluatācijas apstākļi viņiem ir dažādi. Tāpat remonts un restaurācija 2.5 " HDD smagāks un ilgāks.

Nopietna problēma - cieto disku mazspēja, jo tā saglabā svarīgu priekš jums informāciju, zaudējums, kas ir sliktāks nekā paša cieta diska zaudējums. Mūsu servisa centrs nodrošina jūs ar spēju atgūt datus no jūsu cietā diska. Pat ja jūsu cietais disks nav redzams sistēmā, tas nenozīmē, ka jūsu dati tiek pazaudēti, to var noteikt pēc ekspertīzes. Mūsu speciālisti palīdzēs jums migrēt savus datus no salauzta cietā diska uz jebkurā citā dtu nesēja, piemēram, jaunu cieto disku vai DVD, utt. Bez datu atgūšanas, mēs varam piedāvāt cieto disku remontu, gadijumā kad ta sir iespējams. Mēs vienmēr varam veikt diagnozi jūsu ierīcei, mūsu speciālisti noteiks jums iespēju atjaunot jūsu cietā diska veiktspēju.

Klēpjdatoru mātesplates remonts

Tāpat kā ar jebkuru ierīci, mātesplates bojājums ir iespējams. Ir vairāki iemesli, kāpēc tas varētu notikt. Remonts "mātesplatē ", parasti, ir diezgan sarežģīts. Ja remonts nav iespējams, vienmēr ir iespēja aizvietot mātesplati. Lūdzu, saziniaties ar mums un mēs atrisināsim šo problēmu.

Lielākā problēmu daļa matesplatēm ir arējie apstākļi, kas saistītas ar barošanas pārspriegumu, pieslēguma līgzdu, mitrumu, trāpot svešķermeņi iekšā, vai šķidrumi (tēja, kafija, sula).

Klēpjdatoru klviatūras remonts

Lielākā daļa mūsdienu klēpjdatoriem izmanto membrānas tastatūru. Galvenais problēmas iemesls - dažādu šķidrumu iekļušana iekšpusē ( ūdens, alkohols, tēja,  sula), kā rezultātā īsais strāvas ķēdē vai korozija.

Noņemt paroli no klēpjdatora

Atšķirībā no personālajiem datoriem, klēpjdatoriem ir vairāk nopietna aizsardzība pret nesankcionētu piekļuvi, paroles izmantošana, kas vairumā gadījumu nevar noņemt tikai resetojot CMOS. Turklāt, jūs varat iestatīt paroli uz cietā diska klēpjdators, kuru noņemšana - pat grūtāks uzdevums.

Klēpjdatoru Upgrade

• Palieliniet RAM atmiņu (līdz maksimālajai summai, ko nosaka ražotājs).

• Palielināt cieto disku izmēru.

• Nomainīt diskdzini (CD vai DVD DVD / CDRW / HDD ) .

• Nomaiņīt procesoru ( dažiem modeļiem ) .

• Nomainīt bateriju

Un tas nav visi pakalpojumi, ko varam sniegt mūsu servisa centrā. Attiecībā uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar remontu un uzturēšanu klēpjdatoriem un citu datortehniku, lūdzam sazinaties ar mūsu speciālistiem, un mēs neatstāsim jūsu problēmu bez uzmanības un risinājuma.