Antivīrusu aizsardzība šodien ir kļuvusi par galveno drošības līdzekli datorā. Datorvīrusu skaits pirms desmit gadiem tika mērīta desmitiem, un šodien - desmitiem tūkstošiem. Pakāpeniski tie aptver visu jauno: pirmie vīrusi izplatijas, izmantojot disketes, un tagad galvenais avots inficēt jūsu datoru ir internets, kur lietotāji lejupielādē inficētu programmatūru, vai vienkārši atvēr vietnes ar ļaunprātīgu kodu. Modernie vīrusi var būt iebuvēti arī internet lapā, kuru lietotājs atvēr pārlūkprogrammā. Iepriekš vīrusi izraisija lietotājam tikai neērtībās, modernas ļaunprātīgas programmatūra var radīt būtiskus zaudējumus. Tāpēc tagad antivirusa aizsardzība, ir aktuālāka kā kādreiz.

 

Ja jūsu dators :

 

• Bieži uzkaras vai nedarbojas pareizi;

• Padara nepamatotas pīkstieņus, parāda ziņojumus;

• lēns vai neregulārs;

kā arī :

• Ievērojami samazināta produktivitāte;

• Samazinajas tīkla ātrums;

• Dažas programmas kļūst nestabilas;

• Rodas jaunie vai pārsauktie faili un dzēšas jau esošie faili;

• Pēkšni, palielinajas failu skaits uz diska,

ir iespējams, jūsu dators ir inficēts ar vīrusiem .

 

Šādā situācijā, mēs iesakām pēc iespējas ātrāk veikt antivirusa parbaudi!

 

Vīrusu dzēšana

Šodien, kopējā leksikā, var atrast terminu vīrusu ārstēšana, bet tā izmantošana nav pareiza. Antivīrusu aizsardzības pasākumi nav ārstēšana, vajag pilnībā izdzēst šo vīrusu no sistēmas.

Virusu dzēšana - ilgs un sarežģits process, tāpēc tas ir labāk uzticēt profesionāļiem un būt pilnīgi pārliecinātiem par drošību jūsu datorā.

 

Izvairīties no vīrusiem un pēc tam novērst datoru remontu jums palīdzēs pretvīrusu aizsardzība. Moderna antivīrusa programmatūra var aizsargāt jūsu datoru no dažādiem vīrusiem - Trojans ( spyware ), piespiedu reklāmas, citu ļaunprātīgu programmatūru. Uzstādot antivīrusu, jūs nodrošināsiet konfidencialitāti informācijai un aizsargāsiet savu darbu datorā.

Antivīrusa programmatūras zstādīšana ( pretvīrusu programmatūra)

Piedāvā visaptverošu antivīrusu aizsardzību, kas ietver antivirus, kā arī populārāko antivīrusu programmatūru uzstādīšanu šodien.

Kompānija Kaspersky Lab

 

Kaspersky Lab Company