Tagad datoru uzturēšana ir ļoti svarīga visām organizācijām, kur dators ir viens no galvenajiem instrumentiem, un satur svarīgu un noderīgu informāciju. Tomēr katra organizācijanevar uzturēt IT speciālistu, tāpēc visefektīvākais risinājums īpašniekiem mazo un vidējo uzņēmumu ir abonēšanas apkalpošana.

 

Kādas priekšrocības ir abonēšanas apkalpošanā?

• Abonēšanas apkalpošana atbrīvo Jūs no nepieciešamības uzturēt IT speciālistu, kuru alga ir daudz augstāka nekā izmaksas par abonēšanu.

• Izmaksas abonēšanas apkalpošanai ir ievērojami zemākas nekā kopējās izmaksas vienotiem darbiem, lai atjaunotu efektivitāti jūsu iekārtu gada laikā.

• Abonēšanas apkalpošana ir regulāra profilaktiskā apkope datoru aprīkojumam. Bet profilakse ir daudz labāka, nekā dargs remonts.

• Abonēšanas apkalpošana garantē jums ātro remontu un rezerves daļas maiņu.

• Abonēšanas apkalpošana nodrošina profesionāļu komandu. Augsta kvalifikācija un plaša specializācija ļauj tikt galā ar visām problēmām.

• Jums tiks izsniegts vairāk nekā viens eksperts, visa sabiedrība. Ja problēmu ir ļoti daudz viens cilvēks vienkārši nevar tikt galā fiziski. Abonēšanas apkalpošana sniegs jums vienlaicīgu klātbūtni tik daudz specilistu, kas vajadzīgi, lai nekavējoties atrisinātu problēmu.

• Ja jums ir abonēšanas apkalpošana, jūs saņemsiet ekspertu padomu no visa speciālistu personāla ar plašu pieredzi informācijas tehnoloģiju jomā.

• Modernās informācijas tehnoloģijas izmantošana savā organizācijā izmantošana ievērojami pieaugs. Mēs informēsim un piedāvāsim, iespējami, jaunus un neskaidrus jums datoru risinājumus uzņēmumiem.

• Jūsu uzņemuma personāls stradās efektīvāk, jo iegūs jaunas zināšanas par darbības veidiem un optimālu aparatūras un programmatūras konfigurāciju.

Tagad mēģiniet iedomāties, cik daudz vairāk "atgriešanās" avr dot jūsu biznesam kopumā, ņemot vērā visas priekšrocības, abonēšanas pakalpojumam, un cik svarīgu nozīmi dators spēlē jūsū darbā?

 

Kādas ir gālvenas priekšrocības?

Pieredzējuši speciālisti - mums ir liela pieredze datoru apkalpošanā un datortehnikas pakalpojumos.

Pieejamie piederumi - mēs piedāvājam datoraksesuāru plašu klāstu un perifērijas ierīces.

Efektivitāte - mūsu speciālisti ļauj mums risināt klientu problēmas, cik drīz vien iespējams. Mēs izpildam darba termiņus  un reakcijas laiku.

Drošība , atklātība un atbildība - tas viss mūsu darbs tiek dokumentēts līgumā. Jūs zināt, par ko jūs maksājat. Mēs vienmēr izpildam savas saistības pilnā apmērā un pat vairāk.

Mēs pastāvīgi uzlabojam pakalpojumu kvalitāti - tehniskais līmenis mūsu darbiniekiem ir pastāvīgi pieaug. Mēs kontrolējam un uzlabojam sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Mēs iesakām labākus risinājumus - savlaicīgi ieteicam klientiem dažādus risinājumus konkrētām problēmām, vai tas būtu iekārtas vai programmas.

Saprātīgas cenas, individuāla pieeja, labvēlīgs nosacījumus pastavīgai sadarbībai.

 

Kas ir abonēšanas pakalpojums datoru jomā?

Abonēšanas pakalpojums - kvalificēta un regulāra jūsu datortehnikas apkope, mūsu speciālisti veic jūsu iekārtas darbības pilnu atbalstu lai novērstu iespējamās problēmas, un sniedz jums tūlītēju palīdzību.

Abonēšanas pakalpojums datoriem - garantija bez traucējumiem jūsu birojā. Slēdzot līgumu, jūs varat viegli atbrīvoties no sīku un nozīmīgu problēmu jusu darbā. Katru mēnesi ieplānots mūsu speciālista apmeklējums palīdzēs jums atrisināt tekošas problēmas, novērst bojājumus un vērtīgas informācijas zūdumu, un gadījumā, ja ir ārkārtas problēmas, jūs varat būt pārliecināti par kvalificētu palīdzību.

 

Mēs garantējam.

Rūpējoties par jūsu datortehniku​​, mēs droši garantējam:

• augstas kvalitātes efektīvu pakalpojumu, lai risinātu jautājumus datoru jomā;

• Lai samazinātu problēmas un bojājumu iespējamību;

• paaugstināt apmierinātības līmeni un produktivitāti jūsu lietotājiem, strādājot ar datoru;

• kopumā, uzlabot ekonomisko efektivitāti uzņēmuma, uzlabojot datortehniku ​​kvalitāti.

Lai saņemtu papildus informāciju par lietotāju un vienā apkalpošanu datortehniku, lūdzu, sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Papildus mēs piedāvājam gan datoru gan serveru uzturēšanas pakalpojums.